درباره ما

درباره ما

درباره ما

تولید کننده ظروف یکبار مصرف

این گروه صنعتی با بیش از 42 سال سابقه بعنوان یکی از اولین تولیدکنندگان انواع ظروف یکبار مصرف فعالیت خود را از سال 1359 شروع و در حال حاضر با تولید بیش از 250 نوع محصولات پلاستیکی و کاغذی و فوم در فضایی به وسعت 10000مترمربع به شرح ذیل فعال می باشد.

  • شرکت صنایع پلاستیک و ملامین ایران به آدرس شهریار تولیدکننده انواع محصولات پلاستیکی و کاغذی PP و HIPS و .GPPS

ارتباط با ما

این شرکت مفتخر است که بعنوان اولین تولیدکننده موفق به اخذ پروانه های ساخت از وزارت بهداشت و همچنین نشان سیستم های مدیریت کیفیت از قبیل ISO و OHSAS و IMS و نشان استاندارد اروپا (CE) گردیده است.
امروزه محصولات تولیدی این گروه صنعتی در زمینه بسته بندی فرآورده های لبنی، پروتئینی، حبوبات، انواع سبزیجات، انواع نوشیدنیهای سرد و گرم و همچنین در رستورانها جهت مصارف غذایی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.
با توجه به رسالت تولید که همانا ارتقاء کمی و کیفی محصولات و جلب رضایت روز افزون مصرف کنندگان می باشد این گروه صنعتی با داشتن کادر مدیریتی و فنی مجرب و تحصیلکرده آمادگی خود را جهت ارائه طرحهای جدید برای شرکت های بزرگ بسته بندی و ساخت قالبهای مربوطه اعلام می دارد.

صدها مشتری به شرکت ما اعتماد دارند

  • اولین تولیدکننده موفق به اخذ پروانه های ساخت از وزارت بهداشت

  • دارای نشان استاندارد اروپا (CE)

  • دارای نشان سیستم های مدیریت کیفیت از قبیل ISO و OHSAS و IMS

نقل قول ها

نظرات مشتریان درباره ما

alt

با ما در ارتباط باشید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ynkhyvdx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420